21.09.2011

Hoşgeldin Blog Rehberi

Yeni bir blog.Türkiye'nin en iyi bloglarını tek bir çatı altında toplamak üzere başatılmış bir proje de diyebiliriz belki.Sonunda düşündüğüm ve keşke birileri de bunu yapsa dediğim şey gerçek oldu.Hatta geç bile kalındı.Kendilerini tebrik ediyor,ellerine ve emeklerine sağlık diyorum.

Blog Rehberi nedir?

Bildiğiniz gibi Türkiyede binlerce blog mevcut.Bazıları hergün yazar,bazıları artık yazmayı bile unutmuştur öyle kalır. Bizim amacımız bloglarınızın reklamını,tanıtımını yapmak..Peki bunu neden yapıyoruz? Bildiğiniz gibi bloglar artık sosyal medya da en önemli tanıtım araçlarından biri..Markalar yeni çıkardıkları ürünleri siz blogger lara yollayıp önerilerini ve bloglarında reklamlarını yapmalarını isterler.Ve ya bu sanal olarak kalmaz mağaza açılışları,defileler,lansmanlar ve birçok etkinliklere bloggerlar davet edilir.
İşte biz burada devreye girmek istiyoruz bu blog rehberi sayesinde. Birçok etkinlikte belirli blogger ları görüyoruz hep. (Oysa daha nice o kadar iyi blog lar olmasına rağmen) 

Sizde blogunuzu herkesin duymasını sağlamak istiyor, markaların deneme ürünlerini evinize postaladığı belirli kişiler arasına girmek istiyorsanız bize katılın!!! Yapmanız gereken mail adresimize iletişim bilgilerinizi ve blogunuzu yollamak. İnceleme ardından blogunuz uygun görülürse burada Blog Rehberi nde artık sizinde yeriniz hazır demektir. Ve markaların artık sizi bulması an meselesi ;)
Markalarla iletişim içine girdik bile. Onlar içinde en iyi blogların tek bir adreste,alanlarına ve şehirlerine göre bulunması harika olacaktır..

Sorularınız,aklınıza takılanları,öneri veya eleştirilerinizi siz değerli blog yazarlarından bekliyoruz.
Bu arada biz 2 arkadaş,organizasyon ve halkla ilişkiler içindeyiz. İlerde daha detaylı tanışmak ve görüşmek üzere..;)

Mail adresleri   blog-rehberi@hotmail.com

Hiç yorum yok: