16.03.2012

Ayakkabı Aşıklarına Yepyeni Bir Site

Merhaba ,

Yine bir süre yok oldum farkındayım,bahanem her zamanki gibi yoğunluk.Günlerim ev,iş,badem,spor,aile, beşgeni içinde geçip gidiyor.
Asıl benim size bir haberim var.
Aylardır üzerinde çalıştığımız www.ayakkabiaskina.com geçen hafta itibariyle açılmış bulunmaktadır efendim.
Daha kendisi bir bebektir.İlginize,sevginize,ziyaretinize ve alışverişinize ihtiyacı vardır :P
Şaka bir yana oldukça renkli,ferah, kolay alışveriş yapılabilir ve güvenli bir site yaratmaya çalıştık tüm ekip arkadaşlarımızla.Yapımda ve yayında emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederiz.


AyakkabıAşkına.Com gerçek bir ayakkabı tutkusuyla ortaya çıktı. Güzel ayakkabılar herkesin hakkıydı ve herkes, ayakkabı numarası ne olursa olsun, şık tasarıma sahip bir ayakkabı giyebilmeliydi.
Amacımız 35, 41 ya da 42 numara giyen kadınların da, 49 numara giyen erkeklerin de kendilerini özel hissedecekleri, şık ve eşsiz ayakkabılara sahip olmasını sağlamak. Bu yüzden standart numaralar dışında bulunması zor olan tarzda, abiye modelleri sizler için büyük numaralarda da ürettiriyoruz.

Bayan ayakkabılarında 42 numaraya kadar,erkek casual grubunda ise 49 numaraya kadar beden seçeneği bulunmaktadır.

Gün içinde 17:00 ye kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün,17:00 sonra verdiğiniz siparişleriniz ise bir sonraki gün kargoya veriliyor.Yani size en hızlı gönderiyi yapabilmek adına stoklu çalışıyoruz.Bu durumda tedarik süreci beklemenize gerek kalmıyor.Ve size bir sır daha vereyim;Kargo ücreti ödemiyorsunuz :)
Ayrıca sitemiz, ilklerden birine imza atarak ve  ürünlerin 360 derece görüntüsünü size sunarak alışveriş keyfinizi arttırmayı hedefliyor.

Ve daha bitmedi.Şu an bazı ürünlerde %25 indirim olmasının yanı sıra, tüm üyelerimize de ayrıca %10 luk bir indirim hediye ediyoruz.Bir de Bonus karta 12 ay taksitlendirme seçeneğini de belirtmek isterim.:)

Her geçen gün yeni modeller eklediğimiz sitemizi bir ziyaret edin derim.
Soru,öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.
Sevgiler

2 yorum:

BÜTÜ dedi ki...

ne kadar güzel ayakkabılar var :))

pembe fiyonk dedi ki...

bu siteler açıldıkça ben kendimden geçiyorum:)